VI NIEDZIELA WIELKANCA - 22 MAJA 2022 R.

1.      Liturgia słowa dzisiejszej niedzieli ponownie zabiera nas do Wieczernika. W jego intymnej atmosferze Jezus zapewnia o miłości Ojca i obiecuje przyjście Ducha Świętego, który przypomni uczniom Jego słowa.  Oczekując z nadzieją na spełnienie obietnic udzielonych Kościołowi, otwórzmy nasze serca na dar przemieniającej obecności Chrystusa …

 

2.     Zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej: w niedziele

16.40; w soboty – 17.40; w czwartki – 18.00; w pozostałe dni po Mszy Św. o godz. 18.00. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych …

3.     Kwartalne Dni Modlitw o Urodzaje tzw. Dni Krzyżowe będą od jutra do środy. Po Mszy Św. o godz. 18.00 i nabożeństwie majowym odbędzie się procesja błagalna do krzyża:

·         Poniedziałek – przy domu rodziny Marcinków;

·         Wtorek – przy nowym kościele;

·         Środa – przy kościele św. Marcina.

4.     Adoracja Najśw. Sakramentuw godz. 21.00 – 22.00 będzie we wtorek {różaniec, Komunia Św., modlitwa osobista w ciszy} zapraszamy …

5.     W czwartek - Adoracja Najśw. Sakramentuod godz. 17.00; podczas niej będzie nabożeństwo za wstawiennictwem Św. Michała Arch. i Chórów Anielskich.

„Godzina Święta” w czwartek od 23.oo do północy; zapraszamy …

6.     W piątek po Mszy Św. o godz. 6.30 rozpocznie się 24 – godzinna Adoracja Najśw. Sakramentu . Znajdźmy chwilę czasu na modlitwę przed Jezusem obecnym w Eucharystii. Jeśli ktoś może być o konkretnej godzinie na Adoracji,

to prosimy o wpisanie się na listę, która jest przy ostatnich ławkach pod chórem.

7.     Podczas tej Adoracji zapraszamy w piątek na Wieczór z Królową Pokoju, który rozpocznie się o godz. 17.00 odmówieniem dwóch części Różańca św. , potem Msza Św. i około godz. 19.00 chwila Adoracji prowadzona przez Ks. Krzysztofa z młodzieżą KSM-u i zespołem „Rachel”.  Zapraszamy …

8.    W piątek rozpoczyna się Nowenna do Ducha Świętego, która będzie złączona

z nabożeństwami majowymi.

9.     Serdeczne Bóg zapłać składamy rodzicom dzieci I – komunijnych za dar ołtarza - ofiarę jednego tysiąca złotych na potrzeby tej nowej świątyni.

10.Serdeczne podziękowanie składa rodzina Musiałów za ofiary złożone do puszek w niedzielę, 1 maja i okazane serce w trudnych chwilach. Niech Matka Boża Fatimska ma wszystkich Darczyńców w swojej opiece.

11.  Czasopisma katolickie są wystawione na stoliczku pod chórem: tygodniki – „Gość Niedzielny” i „Niedziela” i miesięczniki, wśród których „Miłujcie się”, „Królowa Różańca Św.”; także inne miesięczniki; również dla dzieci na ten miesiąc. 

Przy gazetach są kartki z intencjami Mszy Świętych …


1