XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 02 LIPCA 2017 R.

1. W dzisiejszym psalmie usłyszymy „Na wieki będę śpiewał o łasce Pana, moimi ustami będę głosił Twą wierność”. Wychwalamy Boga, śpiewamy pieśni o Jego miłości, potędze, jednak niekiedy pojawiają się wątpliwości, a Jezus stawia przed nami wymagania, które mogą wydawać trudne do zrealizowania. Niezależnie od tego uwielbiamy Boga i czcimy Jego obecność w naszym życiu. Pomimo wszelkich problemów wierzymy, że wkroczymy w nowe życie i będziemy żyć z Bogiem.

2. W liturgii obecnego tygodnia będziemy wspominać:
• Poniedziałek – św. Tomasza Apostoła.
• Czwartek – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziew.
• Sobota – św. Jana z Dukli.

3. W I czwartek – adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 16.00, najpierw modlitwa męskiej grupy Ligi Świętej, potem chwila adoracji w ciszy i od godz. 17.30 „czerwony różaniec” do prowadzenia prosimy Grupę III – Św. Marcina, zelator – pani Katarzyna Gnyla; po Mszy Św. zmiana tajemnic „czerwonego różańca” i ucałowanie relikwii Św. Marii de Mattias.

4. W I piątek – Nabożeństwo wynagradzające Najśw. Sercu Jezusa będzie po Mszy Św. sprawowanej o godz. 6.30 i 18.00 ( OBIE W NOWYM KOŚCIELE ). Składka na tace będzie jako nasza pomoc dla misjonarzy.

5. Spowiedź św. będzie w następującym porządku:
• Dla dzieci i młodzieży – we czwartek od godz. 16.00 BĘDZIE TYLKO JEDEN KAPŁAN.
• Dla dorosłych – w piątek od godz. 16.30 BĘDZIE DWÓCH KAPŁANÓW 

6. W najbliższą niedzielę będzie zmiana tajemnic różańcowych:
• Dla Róż Matek i Ojców – po Mszy św. o godz. 7.00 i 9.00;
• Dla Róż Dzieci i Młodzieży – po Mszy św. o godz. 11.00.

7. Dziś odpust w Jadownikach ku czci Św. Prokopa. Suma odpustowa o godz. 11.00

8. Wyjazd do „Przeprośnej Górki” na Spotkanie Modlitewne, będzie sobotę 15 lipca o godz. 5.45 z parkingu przy kościele Św. Marcina. Zapisy od dziś w zakrystii.

10. Spotkanie Modlitewne w nowym kościele w środę po nabożeństwie wieczornym

11. Polecamy czasopisma katolickie, które są rozprowadzane przy wyjściu z kościoła. Jest "Gość Niedzielny" ... i "Mały Gość", "WPiS", ...,Miłujcie się" z ciekawymi artykułami i przejmującymi świadectwami „ Źródło”, Różaniec”, oraz inne czasopisma ... a dla dzieci "Dominik" dla kl. II i "Promyczek Dobra".

1