PODZIĘKOWANIE OD WIOLETTY BOCZARSKIEJ

Hymn o miłości
 
13.Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym sięjak miedźbrzęcząca
albo cymbał brzmiący.
Gdybym też miał dar prorokowania
i znał wszystkie tajemnice,
i posiadał wszelką wiedzę,
i  wiarę, taką iżbym góry przenosił,
a miłości bym nie miał,
byłbym niczym.
 
 „ Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego „
 
Kochani Parafianie, nie wiem jak Wam dziękować, za to wszystko co uczyniliście dnia 25.10.2020. Kiedy dowiedziałam się z jakim zaangażowaniem i miłością robiliście wszystko, aby kiermasz się odbył,  niejedna łezka  się w mym oku zakręciła. Kwota 23 987,00,  która została zebrana, to dla mnie jak sen, nie mogłam w to uwierzyć. W moim sercu zagościła radość i nadzieja. Na twarzy pojawił się uśmiech. Jan Twardowski pisał : „ Mówią, że najpiękniejszy uśmiech ma ten, który wiele wycierpiał”  Jeśli tak jest, to ja  ten uśmiech dedykuje Jezusowi, który dokonał tego cudownego dzieła, posługując się Wami drodzy bracia i siostry.  Niech tą ofiarność i dobroć płynącą z serca, wynagradza łaskami w obfitości i każdego dnia prowadzi Was do  BOŻEJ MIŁOŚCI!!
 
                                               Dziękuje ! Dziękuje! Dziękuje ! Wioletta Boczarska :-)

1