II NIEDZIELA ZWYKŁA 15 STYCZNIA 2017 R.

1. Kiedy Jan Chrzciciel zobaczył Jezusa, powiedział: „Oto Baranek Boży, który gładzi grzechy świata”. Jan dawał świadectwo o tym, że Jezus jest Synem Bożym. Jezus przechodzi również przez nasze życie. Tylko czy potrafimy Go rozpoznać tutaj, podczas Mszy Św. oraz w naszym codziennym życiu ? Bo jak inaczej mamy dać o Nim świadectwo ? …

2. W środę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

3. W czwartek– od godz. 16.30 zapraszamy na Adorację Najśw. Sakramentu. Najpierw modlitwa w ciszy i o godz. 17.30 będzie nabożeństwo za wstawiennictwem św. O. Pio;prośby i podziękowania prosimy składać przy ołtarzu /na stoliczku/ w nowym kościele; po Mszy Św. ucałowanie jego relikwii.

4. Spotkanie opłatkowe dla Rady Parafialnej i Parafialnego Oddziału Caritas będzie na plebanii we czwartek po nabożeństwie wieczornym.

5. Programwizyty duszpasterskiejna ten tydzień jest następujący:/patrz/ >>>>>>

6. Pielgrzymka na Spotkanie Modlitewne na Przeprośnej Górce będzie w sobotę, 21 stycznia. Wyjazd z przystanku przy kościele św. Marcina o godz. 4.45, koszt ok. 40 zł, zapisy do czwartku wieczór w zakrystii.

7. W najbliższą sobotę wypada Dzień Babci, a w niedzielę Dzień Dziadka. Z wdzięcznym sercem pamiętajmy o Nich …

8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej przy wyjściu z kościoła … „Gość Niedzielny”... Są inne czasopisma …, a dla dzieci: „Dominik” z płytą, „Promyczek Dobra” także z płytą CD …