FILM, KTÓRY WARTO OBEJRZEĆ - MARYS' LAND

Film oparty jest na faktach. Agent M.J. otrzymuje nową misję: odnaleźć kobietę, która wywiera wpływ na kolejne osoby i przez to dokonuje wielkich zmian w świecie. Czy możliwe jest oszustwo na skalę globalną? Czy jesteśmy elementami układanki, którą M.J. rozwiązuje?

CZYTAJ CAŁOŚĆ >>> 

Film można obejrzeć w kinie "Planeta" w Brzesku, który będzie wyświetlany w dniach: 21 IX (niedziela), 26 IX (piątek), 27 IX (sobota) i 28 IX (niedziela) o godz. 12.00. Do uruchomienia emisji kinowej, wymagane jest co najmniej 6 osób. Koszt biletu wynosi 16 złotych, bilet ulgowy 13 złotych.

OBEJRZYJ ZWIASTUN FILMU >>>


"Mary's Land" (Ziemia Maryi) w polskich kinach będzie wyświetlana od 5 września. Film był jedną z największych premier kina religijnego w Hiszpanii, w ciągu trzech miesięcy obejrzało go 60 tys. widzów, trafił do 100 miast na życzenie publiczności. Film łączy w sobie kilka wątków: biblijny, fabularny i dokumentalny (świadectwa). W Polsce planowana jest wydłużona dystrybucja, początkowo kopie trafią do kilkudziesięciu kin.