MSZE ŚWIĘTE NA ŻYWO W TV ORAZ INTERNECIE

W związku z ogłoszeniem przez Premiera RP stanu epidemicznego w Polsce, ks. bp Andrzej Jeż wydał dekret na mocy którego udziela dyspensy od obowiązku udziału w niedzielnej Mszy św.

Jednocześnie ograniczona została możliwość uczestnictwa wiernych we Mszach świętych (niedzielnych, obrzędowych, w dni powszednie) do osób zamawiających intencje mszalne lub – w wypadku pogrzebu – do najbliższej rodziny.

W związku z powyższym, Pasterz tarnowskiego Kościoła  zachęca do uczestnictwa we Mszy św. za pośrednictwem środków przekazu oraz duchowej łączności, które można obejrzeć o dowolnej porze w różnycyh kościołach w Polsce.

Transmisje Mszy Świętych

poniedziałek – niedziela
7:00 – z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach – TVP1

poniedziałek – niedziela
20:00 – z Jasnej Góry w intencji ustania epidemii, TVP3 pasmo ogólnopolskie oraz na kanale YouToube dostępnym na stronach internetowych: www.jasnagóra.pl www. episkopat.pl.

Ponadto, transmisje Mszy Świętych są dostępne za pośrednictwem innych stacji telewizyjnych i radiowych oraz sieci internet >>>