INTENCJE MSZY ŚW. OD 10.11.2014 DO 16.11.2014
Poniedziałek - 10 listopada
6.30 - 1/ + Władysław Kraj - od żony z rodziną.
2/ + Józef Pawełek - od wujka Janka.
/x.Kan./3/ + Emilia Gazda [greg.]
15.00 - pogrzeb + Janina Rzepiennik; 14.30 - Różaniec
Wtorek - 11 listopada: Odpust ku czci Św. Marcina Bpa
7.00 - + Emilia Gazda [greg.]
9.00 - 1/ + Walenty Strzesak w 50 roczn. śm., żona Julia i Eleonora.
2/ + Marek Motak w 7 roczn. śm.
11.00 - W intencji Ojczyzny dziękcz. - błagalna ...
16.00 - Za Parafian ...
Środa - 12 listopada
6.30 - + Emilia Gazda [greg.]
17.00 - 1/ + Tadeusz Jarosiński w 22 roczn. śm.
2/ + Józef Zając w 12 roczn. śm.
Czwartek - 13 listopada
17.00 - 1/ W int. Dobroczyńców i Ofiarodawców na budowę kościoła przez
wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej ...
2/ + Karolina i Błażej Skoczeń, Janina Ciałek.
/x.Kan./3/ + Emilia Gazda [greg.]
Piątek - 14 listopada
6.30 - 1/ + Andrzej i Julia Strzesak.
2/ + Janina Rzepiennik w 7 dniu po śm.
/x.Kan./3/ + Emilia Gazda [greg.]
17.00 - 1/ + Józef Kawa i rodzice: Kunegunda i Józef.
/x.Kan./2/ + Janina Jaskulska - od Elżbiety i Leszka z dziećmi.
Sobota - 15 listopada
7.00 -1/ Dziękcz. - błagalna w 16 roczn. ślubu Barbary i Marka.
/x.Kan./2/ + Janina Jaskulska - od Bożeny i Jana Pabjan z dziećmi.
Poza- + Emilia Gazda [greg.]
XXXIII Niedziela zwykła - 16 listopada
7.00 - + Emilia Gazda [greg.]
9.00 - + Andrzej Cichostępski w 22 roczn. śm.
11.00 -1/ + Tadeusz Kornaś w 1 roczn. śm.
/x.Kan./2/ + Irena Wiśniowska.
16.00 -/x.Kan./ + Stanisław Jaroszek w 14 roczn. śm. i syn Adam.
Poza - Za Parafian ...
6.30 - 1/ + Władysław Kraj - od żony z rodziną.
2/ + Józef Pawełek - od wujka Janka.
/x.Kan./3/ + Emilia Gazda [greg.]
15.00 - pogrzeb + Janina Rzepiennik; 14.30 - Różaniec
Wtorek - 11 listopada: Odpust ku czci Św. Marcina Bpa
7.00 - + Emilia Gazda [greg.]
9.00 - 1/ + Walenty Strzesak w 50 roczn. śm., żona Julia i Eleonora.
2/ + Marek Motak w 7 roczn. śm.
11.00 - W intencji Ojczyzny dziękcz. - błagalna ...
16.00 - Za Parafian ...
Środa - 12 listopada
6.30 - + Emilia Gazda [greg.]
17.00 - 1/ + Tadeusz Jarosiński w 22 roczn. śm.
2/ + Józef Zając w 12 roczn. śm.
Czwartek - 13 listopada
17.00 - 1/ W int. Dobroczyńców i Ofiarodawców na budowę kościoła przez
wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej ...
2/ + Karolina i Błażej Skoczeń, Janina Ciałek.
/x.Kan./3/ + Emilia Gazda [greg.]
Piątek - 14 listopada
6.30 - 1/ + Andrzej i Julia Strzesak.
2/ + Janina Rzepiennik w 7 dniu po śm.
/x.Kan./3/ + Emilia Gazda [greg.]
17.00 - 1/ + Józef Kawa i rodzice: Kunegunda i Józef.
/x.Kan./2/ + Janina Jaskulska - od Elżbiety i Leszka z dziećmi.
Sobota - 15 listopada
7.00 -1/ Dziękcz. - błagalna w 16 roczn. ślubu Barbary i Marka.
/x.Kan./2/ + Janina Jaskulska - od Bożeny i Jana Pabjan z dziećmi.
Poza- + Emilia Gazda [greg.]
XXXIII Niedziela zwykła - 16 listopada
7.00 - + Emilia Gazda [greg.]
9.00 - + Andrzej Cichostępski w 22 roczn. śm.
11.00 -1/ + Tadeusz Kornaś w 1 roczn. śm.
/x.Kan./2/ + Irena Wiśniowska.
16.00 -/x.Kan./ + Stanisław Jaroszek w 14 roczn. śm. i syn Adam.
Poza - Za Parafian ...