ZMIANA ROZKŁADU MSZY ŚWIETYCH W NIEDZIELE 22 MARCA 2020


W związku z decyzją Mateusza Morawieckiego Premiera RP o wprowadzeniu stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce, ks. bp Andrzej Jeż, ordynariusz Diecezji Tarnowskiej wydał dekret na podstawie którego udziela DYSPENSY od obowiązku udziału w niedzielnej Mszy świętej.

Jednocześnie ograniczona została możliwość uczestnictwa wiernych we Mszach świętych (niedzielnych, obrzędowych, w dni powszednie) do osób zamawiających intencje mszalne lub – w wypadku pogrzebu – do najbliższej rodziny.

UWAGA !!!

w dniu 22 marca 2020 (niedziela) nie będzie nabożeństwa Gorzkich Żali. Jednocześnie, zachęcamy wszystkich wiernych Parafian do uczestnictwa w transmisji nabożeństwa za pośrednicwetm środków społecznego przekazu.

***

PORZADEK MSZY ŚWIĘTYCH NA DZIEŃ 21/22 MARCA 2020 ROKU

***

Sobota – 21 marca
 

17.00- 1/ + Józef Dzięgiel z ok. imienin.

           2/ + Józef Ruszaj z ok. imienin – od córki i żony.


18.30– 1/ W 75 roczn. urodzin Adama z prośbą o zdrowie i potrz. łaski – od córki z rodziną

           2/ + Józefę Witkowską z ok. imienin, mąż Zygmunt, córka Zofia

  ***

Niedziela – 22 marca

7.00  +Józef Kałuża z ok. imienin

8.30    1/ + Józef Wiśniowski z ok. imienin, żona Anna – od syna z rodziną
           2/ + Andrzej Kozdrój w 2 roczn. śm. i Jan Cieśla – od Małgorzaty i Marcina z dziećmi

10.00  1/ + Irena Wiśniowska w 19 roczn. śm., Franciszkę i Eugeniusz Wiśniowscy
           2/ + Julia Strzesak w 17 roczn. śm. i mąż Andrzej

11.30- 1/ + Józef Wąs z ok. imienin i żona Irena
           2/ + Józef Śliwa z ok. imienin

15.00– Za Parafian …

16.45– O błog. Boże i opiekę Matki Najśw. i Św. Marcina dla całej Rodziny