CHARYTATYWNY BAL WALENTYNKOWY

Już po raz kolejny, nasi Parafianie zorganizowali zabawe walentynkową, z której całkowity dochód przeznaczony zostanie na dalsze prace przy budowie nowego kościola. Tym razem do tańca przygrywał zespół "Babiorze" z Tymbarku, zaś na stołach nie zabrakło smacznych ciast, wykwintnych potraw oraz kilku gorących dań. Oprócz kulinarnej uczty, dobrej zabawy, uczestniczy mogli wesprzeć konto budowy kościoła pw. Matki Bożej Fatimskiej, którego konsekracja planowana jest na 2020 rok.
- ciesze się, że wielu Parafian tak aktywnie włączyło się w przygotowanie tegorocznej zabawy. Cieszy mnie również, że wiele młodych par postanowiło świętować dzień św. Walentego razem z nami, dołączając tym samym swoją niewielką cegiełkę do naszej nowej świątyni - mówił ks. Marian Zapiór, proboszcz parafii.