ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Drodzy Parafianie i Goście !

Jezus zmartwychwstał i żyje - to prawda, która stoi u podstaw naszej wiary. Niech więc prawda o Zmartwychwstaniu Pana przenika głęboko nasze serca i umysły; niech daje moc do codziennej wierności Bogu; niech rozświetla wszystkie chwile trudne i jakiekolwiek przeciwności; niech każdego dnia pobudza nas do świadectwa miłości ku Bogu i ludziom; niech wypełnia serca pokojem i prawdziwą radością; niech będzie światłem nadziei w mrokach codzienności.

Zdrowia, wzajemnej zgody, pomyślności i wszelkiego dobra na każdy dzień oraz nieustannej opieki Maryi, naszej najlepszej Matki, którą Jezus podarował nam z wysokości krzyża.

Z radosnym "Alleluja" i serdeczną, wytrwałą modlitwą życzą Duszpasterze Parafii w Gnojniku