APEL O POMOC DLA WIOLETTY

Nasza Parafianka Wioletta Boczarska jest od 15 lat chora na nietypową chorobę Leśniowskiego Crohna. Jest po wielu przebytych operacjach. To młoda mama, która chce żyć. Obecnie wychowuje samotnie 10-cio letnią córeczkę.

Ostanim czasem choroba bardzo się nasiliła i Wioletta leży w szpitalu w ciężkim stanie. Obecnie znajduję się w bardzo ciężkiej sytuacji finansowej, po powrocie ze szpitala jej  dom wymaga dostosowania, aby chora mogła w nim funkcjonować i wiele, wiele  innych kosztów związanych z leczeniem.

Dlatego w niedziele dnia 25.10.2020 r. przy kościele będzie zbiórka do puszek na ten cel, Parafianki będą prowadzić dodatkowo kiermasz stroików świątecznych i pakowane ciasta domowej roboty, które będzie sobie można zakupić.

Dlatego zwracamy się do Was Parafianie o okazanie serca  i ofiarności.  Niech nasza Parafianka nie zostanie sama w tym trudnym dla Niej czasie. Pamiętajmy słowa Jezua, że "Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, mnieście uczynili"