V Bal Pod Gwiazdami

Już po raz piąty, w przepięknej scenerii gnojnickiego amfiteatru, odbył się festyn, z którego dochód przeznaczony zostanie na dalszą budowę nowego kościoła. Podobnie jak w latach ubiegłych, również i w tym roku, organizatorzy przygotowali bardzo bogaty program artystyczny oraz wiele ciekawych konkursów, gier i zabaw

- Cieszę się, że od pięciu lat parafianie aktywnie angażują się w organizację balu, który istotnie zasila konto budowy naszej nowej świątyni - mówi ks. Marian Zapiór, proboszcz parafii.

Niewątpliwie, gwiazdą wieczornej części „Balu pod gwiazdami” był występ zespołu tanecznego OMEN BAND z Krakowa, który zaprezentował rytmy taneczne, pochodzące z różnych regionów świata. Dla koneserów dobrego jedzenia, nie zabrakło wytwornej kuchni grillowej oraz regionalnych wypieków różnorakich ciast, które były źródłem kulinarnej „rozkoszy” dla najdelikatniejszego podniebienia. (MB)