UROCZYSTE POŻEGNANIE KS. WIKARIUSZA

Śpiewem, kwiatami i ... specjalnym "prezentem" cała wspólnota parafii św. Marcina pożegnała ks. Piotra Bobera, który od 2014 roku pełni w naszej parafii funkcję wikariusza i katechety.

- ksiądz Piotr od zawsze jest miłośnikiem zwierząt, dlatego pomyśleliśmy, że zrobimy Mu nietypowy prezent - mówią mieszkańcy parafii. Od kilu lat jest hodowcą owiec, dlatego jedna - czarna owieczka, która w stadzie będzie się wyróżniać ... jednocześnie będzie przypominać cztery lata spędzone w Gnojniku - dodają.

Decyzją biskupa ordynariusza ks. Piotr Bober będzie pracował w parafii w Zgłobicach k. Tarnowa. Dziękujemy za cztery lata pracy duszpasterskiej oraz pełnienia posługi sakramentalnej. Na nowej parafii życzymy równie owocnej pracy oraz opieku świętych Patronów. (mb)