NIE ŻYJE KS. JAN TOBOŁA

Z wielkim żalem informujemy, że odszedł do Pana śp. ks. Jan Toboła, który niemalże do ostatnich chwil swojego życia pełnil posługe Kapłana w naszym kościele parafialnym. Wdzięczni za Jego obecność oraz sprawowane Msze święte polecajmy Panu Bogu jego nieśmiertelną Dusze.
Ks. Jan Toboła niedawno skończył 67 lat życia. Świecenia kapłańskie otrzymał w 1974 roku. W październiku 2016 roku został obdarzony godnością Kanonika Honorowego Kapituły Kolegiackiej w Bochni.

Wprowadzenie ciała śp. księdza  Jana do kościoła parafialnego pw. NMP Matki Kościoła i św. Jakuba Apostoła w Brzesku będzie w sobotę 27 stycznia o godz. 12.00. Msza święta pogrzebowa w tym samym kościele o godz. 13.00, po czym nastąpi odprowadzenie ciała zmarłego Kapłana i złożenie do grobu na cmentarzu komunalnym w Brzesku. (mb)