SKUTECZNA SZANSA NA ROZWÓJ ZAWODOWY

JESTEŚ OSOBĄ BEZROBOTNĄ LUB BIERNĄ ZAWODOWO

Szukasz pracy?, a może chciałabyś zdobyć nowe kwalifikacje?


Skorzystaj z oferty projektów „AKTYWNI I SAMODZIELNI (AS) – skuteczna szansa na rozwój zawodowy dla osób 30 ” lub „PO 50-TCE AKTYWNIE NA RYNKU PRACY” , realizowanych przez Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce. Projekty są realizowane od 1 lipca 2018 do 30 czerwca 2020 i skierowane osób, które ukończyły 30 lub 50 rok życia, pozostające bez pracy (bezrobotne lub bierne zawodowo), zamieszkujące powiaty: brzeski, bocheński, wielicki, miechowski, proszowicki, krakowski, oświęcimski, chrzanowski, wadowicki, suski, olkuski, tarnowski oraz miasto Kraków i Tarnów oraz limanowski. Uczestnikom oferujemy następujące formy wsparcia: 
  • Indywidualne wsparcie zawodowe
  • pośrednictwo pracymoc doradcy zawodowego, psychologa i coacha
  • Szkolenia i bonyszkoleniowe ze stypendiumłatne
  • staże zawodowe
  • zatrudnienie subsydiowane na 6 miesięcy 
  • Wsparcie trenera zatrudnienia
  • Opiekę nad osobami zależnymi
  • Doradztwo informatyczne
  • Zwrot kosztów dojazdu
Ścieżka wsparcia w projekcie zaczyna się od indywidualnej diagnozy potrzeb i zasobów, poprzez program warsztatów rozwoju osobistego i doradztwo zawodowe aż do specjalnie dopasowanych szkoleń, staży i zatrudnienia subsydiowanego, a dla osób wymagających większej pomocy- wsparcie trenera zatrudnienia. Szeroki wachlarz form wsparcia zapewni indywidualne podejście do każdego uczestnika projektu oraz wieloaspektowe, skuteczne rozwiązania.

Zainteresowanych zapraszamy do naszego Centrum Wsparcia Kolping w Brzesku: ul. Głowackiego 26, 32-800 Brzesko (vis a vis Urzędu Miasta) Szczegółowe informacje uzyskasz dzwoniąc: tel. 12 418 77 81; kom. 512 718 654

UDZIAŁ W PROJEKTACH JEST BEZPŁATNY!

Projekt „ Aktywni i Samodzielni (AS) – skuteczna szansa na rozwój zawodowy dla osób 30 ” oraz projekt „Po 50–tce aktywnie na rynku pracy” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach 8 Osi Priorytetowej Rynek Pracy Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.”


W ZAGRODY NASZE WIDZIEĆ PRZYCHODZI ...

VII SALETYŃSKIE SPOTKANIA DZIECI

VII Saletyńskie Spotkanie Dzieci

Rodzina w moim zasięgu

14-16 czerwca 2019 r.

Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie.
Do takich bowiem należy Królestwo Niebieskie!

                                    Mk 10,14
 
W dniu 14.06.2019r.  21  dzieciaków  z Gnojnika pod przewodnictwem ks. Marka  Lisa  i opiekuna   Małgorzaty Kozdrój wyruszyły na  VII Saletyńskie Spotkanie Dzieci (SSD) do Sanktuarium Jezusa   Ukrzyżowanego w Kobylance k. Gorlic. Tegoroczne spotkanie przebiegało pod hasłem –  „RODZINA W MOIM ZASIĘGU.” Celem spotkania, na  który wskazuje temat, jest uświadomienie  dzieciom potrzeby umocnienia rodzinnych więzów.Do Sanktuarium przyjechało 1500 dzieci, aby  przez trzy dni wspólnie się modlić, tańczyć, śpiewać czyli dawać świadectwo swojej wiary.
 
Dzieciaki rozradowane i radosne bawiły się super z zespołem ADHD. Żar lał się z nieba, ale panowie ze Straży zadbali o schłodzenie prysznicem ze strażackich sikawek :) Każdy dzień zaczynał się od modlitwy i kończył się modlitwą, był czas na animacje, konferencje o rodzinie wspólne rozmowy, zabawy. Można było przeżyć You  Can Dance for Jezus czy np. The Voice of Kobylanka  Kids na żywo :)   Każdy uczestnik miał  możliwość  przygotowania się  do sakramentu pokuty, a potem Eucharystii, którą celebrował bp Jacek Kiciński z Wrocławia. Mimo, iż brakowało wygody, nie było telewizora,  wygodnego łóżka  i prysznica, można  było się świetnie bawić i poświęcić ten czas dla Jezusa !  Dzieciaki kiedy są umorusane, to wtedy są najbardziej szczęśliwe !  Bardzo  polecamy,wszystkim dzieciom i  zapraszamy za rok !!!  Do zobaczenia !

OBEJRZYJ ZDJECIA (kliknij poniżej) >>>