AKCJA KATOLICKA ... SZLAKIEM JANA PAWŁA II


członkowie AK w Gnojniku wraz z opiekunem ks. Marianem Zapiórem oprócz wielu inicjatyw i organizacji kościelnych, postawili zamienić wygodną kanapę na wyczynowe buty, do czego wciąż nawołuje Papież Franciszek , podziwiając piękno natury jakim Nas obdarzył Pan Bóg postanowili wyruszyć w góry i wędrować szlakami Jana Pawła II. 24.06.2017 z samego rana udali się do Zakopanego aby zdobyć Dolinę Pięciu Stawów i z wielką determinacją i uśmiechem na twarzy pokonywali spokojnie szlak, pogoda była rewelacyjna więc bez żadnych przeszkód wędrowali docierając do celu i zachwycając się pięknem Bożego stworzenia. Wycieczka była bardzo udana i jak mówią „ To dopiero początek” Jeśli się nudzisz i masz wyczynowe buty wyłącz telewizor, zamknij pokój powiedz kanapie pa i wyruszaj z Nami. Pozdrawiamy Członkowie Akcji Katolickiej z ks. Proboszczem.


Kozdrój Małgorzata