JEZUS NA STADIONIE NARODOWYM

Jezus na Stadionie 2017. Ks. Bashobora i 35 tysięcy wiernych.

Spotkanie przebiegało pod hasłem: Szczęśliwy naród, który umie wielbić Pana, będzie kroczył w świetle Twego oblicza (Ps 89, 16). Ci którzy kochają Pana Boga poprzez śpiew, taniec i modlitwę Uwielbiając jego święte imię, nie próżnowali w sobotę 01.07.2017. tylko nie śpiąc w nocy pojechali na Stadion Narodowy, by rozpalić jeszcze większy ogień miłości do Najwyższego Pana Naszego Jezusa Chrystusa. Wśród wielu tysięcy wiernych byli Parafianie z Gnojnika, którzy liczną grupką pojechali by tańcem i modlitwą Uwielbiać Jezusa w mocy Ducha Świętego.

Gdy Bóg odpowiada na nasze prośby, nigdy się nie da prześcignąć w swojej hojności - mówił w homilii abp Henryk Hoser. Msza św. pod przewodnictwem ordynariusza diecezji warszawsko-praskiej była głównym punktem rekolekcji "Jezus na Stadionie". Był płacz, radość, modlitwa, śpiew, taniec. Duch św. działał dając nam żywy dowód, na to że jest obecny wśród Nas, w największej bazylice świata jaką był stadion Narodowy.

Modlitewne spotkanie na Stadionie Narodowym trwało ponad 13 godzin, ale dla twardzieli i tych, który Pan Bóg Sobie wybiera i zaprasza do Siebie, mogło by trwać 24 godz.

Małgorzata Kozdrój